in: Sprint the Golden Gate (Nov 18–20, 2011 - San Francisco, CA, US)
Stage One/WRE
Zbynek Cernin Men
John Crowther Men
Joseph Doetsch Men
Ted Good Men
Jonas Kjäll Men
François Leonard Men
Patrick Nuss Men
Wyatt Riley Men
Matej Šebo Men
Greg Walker Men
Beat Zimmermann Men
Christine Friedrich Women
Toril Nes Women
Marie-Josée Parayre Women
Angelica Riley Women
Carol Ross Women
Bronwen Caplinger Juniors
Anne Billman Masters
Daniel Billman Masters
Evan Custer Masters
Scott Drumm Masters
Werner Haag Masters
Tapio Karras Masters
Gary Kraght Masters
Olga Kraght Masters
George Minarik Masters
Franklin Poulsen Masters
Mike Poulsen Masters
Bill Pullman Masters
Dennis Wildfogel Masters
Vicki Woolworth Masters
Gavin Wyatt-Mair Masters
Tournament
Anne Billman Division One
Daniel Billman Division One
Zbynek Cernin Division One
Mikkel Conradi Division One
John Crowther Division One
Joseph Doetsch Division One
Ted Good Division One
Tapio Karras Division One
Jonas Kjäll Division One
François Leonard Division One
Toril Nes Division One
Marie-Josée Parayre Division One
Wyatt Riley Division One
Angelica Riley Division One
Carol Ross Division One
Matej Šebo Division One
Greg Walker Division One
Rex Winterbottom Division One
Gavin Wyatt-Mair Division One
Beat Zimmermann Division One
Evan Custer Division Two
Scott Drumm Division Two
Franklin Poulsen Division Two
Mike Poulsen Division Two
Bill Pullman Division Two
Vicki Woolworth Division Two
Stage One/WRE
Zbynek Cernin Men
John Crowther Men
Joseph Doetsch Men
Ted Good Men
Jonas Kjäll Men
François Leonard Men
Patrick Nuss Men
Brendan O'Brien Men
Wyatt Riley Men
Matej Šebo Men
Greg Walker Men
Beat Zimmermann Men
Christine Friedrich Women
Toril Nes Women
Marie-Josée Parayre Women
Angelica Riley Women
Carol Ross Women
Bronwen Caplinger Juniors
Anne Billman Masters
Daniel Billman Masters
Wayne Caplinger Masters
Evan Custer Masters
Scott Drumm Masters
Werner Haag Masters
Tapio Karras Masters
Gary Kraght Masters
Olga Kraght Masters
George Minarik Masters
Franklin Poulsen Masters
Mike Poulsen Masters
Bill Pullman Masters
Dennis Wildfogel Masters
Vicki Woolworth Masters
Gavin Wyatt-Mair Masters
Tournament
Anne Billman Division One
Daniel Billman Division One
Zbynek Cernin Division One
Mikkel Conradi Division One
John Crowther Division One
Joseph Doetsch Division One
Ted Good Division One
Tapio Karras Division One
Jonas Kjäll Division One
François Leonard Division One
Toril Nes Division One
Patrick Nuss Division One
Brendan O'Brien Division One
Marie-Josée Parayre Division One
Wyatt Riley Division One
Angelica Riley Division One
Carol Ross Division One
Matej Šebo Division One
Greg Walker Division One
Rex Winterbottom Division One
Gavin Wyatt-Mair Division One
Beat Zimmermann Division One
Evan Custer Division Two
Scott Drumm Division Two
Werner Haag Division Two
Franklin Poulsen Division Two
Mike Poulsen Division Two
Bill Pullman Division Two
Vicki Woolworth Division Two
Wayne Caplinger Beginner/Intermediate
Kristijan Mitrovič Beginner/Intermediate
This discussion thread is closed.